Jdi na obsah Jdi na menu
 


Protiraketový radar tady u nás?

16. 6. 2007
Když se dělalo referendum, tak občané byli proti, což je jasné. Ti lidé nemají dostatečné informace, jako politici, tak o tom rozhodují "neinformovaní lidé"? ne vlastně, oni o tom nerozhodují, oni se ptají na názor, ale myslim že zbytečně, bylo zřejmé co na to odpoví..
Jenže protiraketový radar tady v česku a raketový radar v sousedním Polsku, by byl pro nás velkým přínosem.A navíc by se zvětšila bezpečnost.Celosvětová bezpečnost... A co se dalo očekávat, rusáci hned byli proti a začali vyhrožovat.Ale pak nastal šok. Když Bush měl jednání s Putinem, Putin navrhnul aby se protiraketová základna postavila v Azerbajdžánu.Že by spolu spolupracovali...Ale mě osobně se to nezdá. V Azerbajdžánu není zas tak klidná situace..Nějak mi to nehraje...Jaký je váš názor?
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

reakce na Nadpis2

(Gabriela, 16. 11. 2007 18:38)

To jsem ráda :) Já jsem také PRO aby tu radar byl ;)

Nadpis2

(Chajda, 12. 11. 2007 20:02)

No jestli myslis terorismus tak pochybuju ze vubec nekdy skonci... To je vlastne valka radikalni skupiny islamskych extremistu proti zbytku sveta... Ale to je jiny tema. Zkratka, myslim si, ze radar by tu bejt mel... mam k tomu svy duvody a pokud by to bylo nutny at klidne stoji u nas na zahrade :-) ne to uz zase trochu prehanim ale o tech duvodech se rozepisovat nebudu... jinak jsem pristupnej pro jakoukoli diskusi :-)

Reakce na nadpis

(Gabriela, 11. 11. 2007 11:50)

Neřekla bych arabové, ale spíš teroristé... Ty myslíš, že to snad dělají kvůli tomu aby to všechno skončilo?

nadpis

(KONOPi, 9. 11. 2007 20:01)

azerbajdzan nabidli, jako vyjasneni USA zajmu.
Rusove to nabidli jako smysluplnejsi variantu. Myslis ze maj arabove v umyslu palit jaderny rakety na svet?
proc asi vedou valku?

Reakce na Rusko a radar

(Gabriela, 3. 11. 2007 21:26)

Samozřejmě, ale ten radar je pro celosvětovou bezpečnost, ne jen proti raketám z Ruska, to že si to Rusko bere osobně, je věc druhá.

Rusko a radar

(Farsen, 20. 10. 2007 21:15)

Podle mě Rusko nechce radar z jednoho důvodu... proti čemu myslíš Gabrielo, že bude? Bude sledovat rakety, který poletí Z RUSKA ... takže Rusko to bere jako akt proti němu... proto nesouhlasí a chtěj Azerbajdžán... tamtudy rakety nikdy nepoletí ať už ruský, nebo Americký. takhle si to myslim já